My Pet Dinosaur 2017 1080p BluRay دانلود رایگان فیلم دانلود زیرنویس فارسی فیلم My Pet Dinosaur 2017 دانلود فیلم My Pet Dinosaur 2017 دوبله فارسی دانلود فیلم دایناسور خانگی من My Pet Dinosaur 2017 دانلود مستقیم فیلم My Pet Dinosaur 2017 دايناسور خانگی من دوبله فارسی فیلم دايناسور خانگی من My Pet Dinosaur فیلم دايناسور خانگی من My Pet Dinosaur دوبله فارسی

-

دانلود دوبله فارسی فیلم دایناسور خانگی من My Pet Dinosaur 2017

My Pet Dinosaur 2017 با سه کیفیت بلوری 1080p & 720p & 480p

دانلود دوبله فارسی فیلم دایناسور خانگی من My Pet Dinosaur 2017

دایناسور خانگی من – My Pet Dinosaur | ژانر: اکشن، خانوادگی، ماجراجویی | انتشار: 2017

زبان: دوبله فارسـی + انگلیسی | زیرنویس فارسـی: دارد | مـدت زمان: 01:33:48

حجم: 1.53 گیگابایت + 841 مگابایت | محصول استرالیا | امتیاز: 4.0 از 10

خلاصه داستان:
پسر بچه ای به نام “جیک” که به صورت تصادفی، دوست جدیدی برای خود پیدا میکند. موجودی که روز به روز و با سرعت زیاد، در حال رشد است و مخفی کردن این راز و نگه داشتن این دایناسور به عنوان حیوان خانگی کار بسیار سختی است. دوستان جیک متوجه می شوند که آن ها تنها کسانی نیستند که علاقمند به این دایناسور عجیب غریب هستند و…

عوامل دوبلاژ:
دوبله شده در امور دوبلاژ سیما، گویندگان: شوکت حجت، منوچهر زنده دل، حسین عرفانی، منوچهر زنده دل و …

فان وسرگرمی dinosaur ,فیلم ,خانگی ,دایناسور ,فارسی ,دوبله ,dinosaur 2017 ,دایناسور خانگی ,دوبله فارسی ,فارسی فیلم ,دايناسور خانگی ,فیلم دایناسور خانگی ,فیلم دايناسور منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عزم ابادی (روستا ) در سیستان Terster1 سراب نیوز همه چی موجوده اظهارنامه SHADMEHR CLASSIC