Danlod Film Irani Download Parse Dar Havalie Man بهناز جعفری پرسه در حوالی من داستان فیلم پرسه در حوالی من دانلود پرسه در حوالی من دانلود رایگان فیلم پرسه در حوالی من دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم پرسه در حوالی من دانلود فیلم پرسه در حوالی من 720p دانلود فیلم پرسه در حوالی من با کیفیت 1080p دانلود فیلم سینمایی پرسه در حوالی من دانلود مستقیم فیلم پرسه در حوالی من فیلم پرسه در حوالی من فیلم پرسه در حوالی من غزاله سلطانی فیلم جدید مهراوه شریفی نیا

-

دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی پرسه در حوالی من با کیفیت عالی 1080p Full HD

پرسه در حوالی من محصول 1395 به کارگردانی غزاله سلطانی با لینک مستقیم

دانلود فیلم دانلود فیلم پرسه در حوالی من HD, دانلود رایگان فیلم دانلود فیلم پرسه در حوالی من 1080p, دانلود مستقیم فیلم دانلود فیلم پرسه در حوالی من 720p

نویسنده و کارگردان: غزاله سلطانی | ژانر: ملودرام | سال تولید: 1395 | انتشار: 1396

مدت: 96 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: فول اچ دی

فرمت: MP4 | حجم: 1.2 گیگابایت + 719 مگابایت + 358 مگابایت

خلاصه داستان:
درباره دنیای زنی است که در آستانه سی سالگی در دل تهران امروز، به دنبال رویای خود میرود…

بازیگران:
مهراوه شریفی نیا، بهناز جعفری، سوسن مقصودلو، نسرین نکیسا، بهرام سروری نژاد، آتوسا راستی، بابک قادری، مریم نورمحمدی، ژیلا شاهی، محسن سلیمانی، پریا مرندیز، نگار فتحی، فوژان قبادیان، علی گلزاده، ماهان بالاجاده، باران نصیرلو، آرنیکا نیکزاد

فان وسرگرمی پرسه ,حوالی ,فیلم ,دانلود ,سلطانی ,غزاله ,فیلم پرسه ,دانلود فیلم ,غزاله سلطانی ,مهراوه شریفی ,فیلم سینمایی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درب و پنجره upvc | ایران یو پی وی سی فروشگاه اینترنتی می مارکت کد ۱۳۷۲۶۸ سئو سایت شرکت بازرگانی فیروزه - خط تولید سايه آشنایی با مسیحیت بــروز موبایل گزارش فصلی